Detay Maxinet ile Ek gelir elde edin

Detay Maxinet ile Ek gelir elde edin

Detay Maxinet ile Ek gelir elde edin

Detay Maxinet ile Ek gelir elde edin, internetten para kazanın.

Detay Maxinet ile Ek gelir elde edin

Detay Maxinet ile Ek gelir elde edin

Selamlar, sizlere benimde 11.2017'den beri tanıştığım ve ödeme aldığım bir sistemi tanıtmak istiyorum. Daha önceleri Paid To Click(PTC) ile uğraşmıştım çok komik rakamlar da olsa kazanmış ve ödeme almıştım(Uğraşmaya değmez), bunun yanı sıra Google Adsense ile yine aynı şekilde web sitelerden/mobil uygulamalar üzerinden internette kazanç sağlıyorum. Yeni bir keşfim olan Detay Maxinet'den bahsetmek istiyorum bu makalemde sizlere.

Daha önce Mega Holdings gibi yapılar duyduğum için, Network Markeeting ağlarının bana oldukça itici geldiğini söyleyebilirim. Orda mantık neydi, saplandığın bataktan kurtulmak için, tanıdıklarını, arkadaşlarını da çamura sürükle. Hiç mantıklı değil, vicdanen de öyle. Ne yani web site satıyorlar sözde ama ne FTP nedir, SQL nedir bilirler nede Web site nasıl tasarlanır bilmeden, hiç tanımadıklarına 2000-2500TL değerinde hesap açtırıp, bu hesaptan başkalarının da almasını sağlayarak verdiğin parayı çıkarttırmaya çalışıyor Megacılar. Yazık, yazık... !

Neden Detay Maxinet ?

Detay nasıl mantıklı geldi o halde bunu açıklayarak başlayayım önce. Eğer web hizmetleri üzerinde çalışıyorsanız, Google'da üst sıralara çıkmak, Web sitenize organik ziyaret sağlamak Arama Motorlarının sitenize sağladığı organik hiti arttırmaya yararlı olacaktır. İşin içinde SEO duyunca ayrıca bir sevindirdi. Çünkü SEO ile ben de uğraşıyorum, ki website başı 1,000-1,500 TL SEO hizmet bedeli alıp siteleri üst sıralara taşıdığımızı düşünürsek, Detay Daha Mantıklı.

Önce satın aldığınız 590$ paket bedeli içerisinde 1 adet Laptop hediye ediyor. Bilgisayarı aldığınızda ilk kurulumu siz yapıyorsunuz, siteden programı indirip hesabınızı tanımlayıp kullanıma başlıyorsunuz. Bana Hometech HT14A göndermiştiler. Mantık şu e-ticaret sitelerinde bu Laptop 750-1,000TL arası. Tamam ben 2,285 TL verdim. 1,000 TL düş, eğer sistem patlarsa 1,285 TL kaybım olur deyip çekinceli şekilde başlamıştım bu işe. 1 Hesapta 6 paket alınabiliyor, ilk Paket alımına laptop gönderiyorlar, diğer alımlara tablet. başkası üzerine alırsanız tc kaydettirip yine laptop alırsınız.

SEO'ya uyumlu, daha önce inorganik hit için JingLing vs denemiştim. Siteye yararı değil zararı oluyor hatta. Detaydaki mantık şu; Her üyeye bilgisayar veriyorlar; Benzersiz bilgisayar, benzersiz ip bu nedenle sitedeki kişi sayısı daha da artınca ilgili ziyaret edilen sitelerde organik hit artışı oluyor. Bunu sevdim yani.

Detay Maxinet ne yapıyor ?

Size verilen Bilgisayar/Tabletlerde 8 saat program çalıştırırsanız 4$(başlangıç paket), yada 14 saat program çalıştırarak günde 11$ para(Eğer gold paket satın almışsanız) kazanıyorsunuz. Kazancınız gün sonu sitedeki bakiyenize kaydediliyor. Parayı ilgili saatlerde açık tuttuğumuz ve ilgili programda web sitelerini programın otomatik ziyaret etmesi ile kazanıyoruz. Gümüş(Başlangıç) paket ayda 120$ (440 TL küsür) kazandırıyor. Ben ilk gümüş paket ile başlamıştım, şimdi altın paket alıyoruz hep. Şuan birde satışta gold paket var, o da ayda 1,200TL getirisi oluyor.

Her ayın 20'sine kadar ödeme talep ettiğinizde, diğer ayın 5'inde talep ettiğiniz paranız banka hesabınıza havale ediliyor. Ödeme kanıtlıdır.

İlk aldığım ödememe ait görsel, 15.11.2017'de başladım. 20.01.2018'de talep ettiğim tutar, hesabıma 07.02.2018'de yansımış. Genelde yeni ayın 5'ine kadar gönderildiği söyleniyor ücretlerin ödeme alamadım diyen hiç yok (Not: 5$lık paket, günde vergisi kesilmiş 4$ kazandırıyor, %20 vergi kesilmiş tutar hesabınıza yatırılır).

Video Sunumu İçin;

 

Sisteme kayıt için üye olmak gerekiyor, referanssız kayıt olunmuyor. En az 590$ paket satın almanız gerekiyor üye olduğunuzda. Satın alınan her paketin geçerlilik süresi 1 yıldır.

Eğer kayıt olacaksanız; https://sys.detaymaxinet.com/?r=YG773T sonrasında size sms gelecek o kodu girdiğinizde bana da SMS geliyor bana gelen SMS'deki kodu size söylemem gerekiyor bu nedenle üye olacaksanız öncesinden bana haber veriniz.


İlgili kelimeler;
detay maxinet para ekgelir odeme
İlgili kategori;
İnternet
Makaleyi paylaşın; Google+FacebookTwitterTumblrPinterestLinkedIn

Benzer makaleler mi eklemeliyim ? Bana LinkedIn ve Github adreslerimden üzerinden ulaşabilirsiniz.