PayPal Nakit Kart

PayPal Nakit Kart

PayPal Nakit Kart

Ön ödemeli PayPal Nakit Kartı tanıtıyorum.

PayPal Nakit Kart

Merhabalar, bu yazımda PayPal Nakit kartın ne olduğu ve nasıl kullanıldığına ve PayPal Nakit Kartı nasıl alınır gibi soruların yanıtlarına değineceğim.

Neden PayPal kullanmaya ihtiyaç duyarız ?

 • İnternet üzerinde alışveriş yapabilmek ve para transferleri gerçekleştirmek için en bilinen güvenli yöntemlerden birisi PayPal'dır. PayPal ile istediğiniz ülke biriminden döviz olarak para transferi yapabilir veya talep edebilirsiniz. Aynı zamanda bir İnternet Bankacılığı örneği de olan, PayPal E-Şube olarak hizmet vermektedir. PayPal bakiyeniz ile anlaşmalı E-Ticaret sitelerinden alışveriş yapabilir, Arkadaşınızdan veya Başkasından para talebi yapabilir yada para transferi gerçekleştirebilirsiniz.

PayPal Nakit Kart nedir ?

 • PayPal Nakit Kart bir PayPal hizmeti olan bir ön ödemeli kart hizmetidir. PayPal Nakit Kart ile PayPal hesabınızdaki bakiyenizi, Kartınıza taşıyarak, anlaşmalı bankalar aracılığıyla Kartınızdaki belirli tutardaki bakiyenizi nakit olarak çekebilmenize olanak tanır.

PayPal Nakit Kart'ı nasıl alabilirim ?

 • PayPal Nakit KartPayPal Nakit'in sayfasından Online Başvuru yöntemi ile talep edebilirsiniz. İnternet Başvurularında her ne kadar 1 hafta içinde adresinize kartınız teslim edilecektir dense de bu süre 1 ayı buluyor. Online Başvurularda kart ücreti olarak, 1 defaya mahsus kartınızı aldığınız ve kullanıma başlamak istediğinizde en az 5 TL yüklemiş olmanız gerekiyor ve PayPal aracılığı ile 3 TL bakiye kart ücreti olarak çekiliyor.Kartınızı aldıktan sonra tek yapmanız gereken, TEB Bankası veya TEB Bankası ATM şubesine giderek kartınıza şifre belirleyip, en az 5 TL yüklemek ardından  PayPal Nakit sayfasından kartınızı tanımlamak ve kullanıma açmak.
 • Bir diğer yöntem ise, anlaşmalı alışveriş merkezlerinden temin etmektir. PayPal Nakit Kart; MM Migros, Teknosa gibi yerlerde satılıyor. Kartı alabilmek için, en az 25 TL tutar ödemeniz gerekiyor. 20 TL zorunlu yükleme ve 5 TL kart ücreti ile o anda karta sahip olabiliyorsunuz. Kartınızı aldıktan sonra tek yapmanız gereken, PayPal nakit sayfasından kartınızı tanımlamak ve kullanıma açmak.

PayPal Nakit Kart kullanabilmek için minimum yaş sınırı nedir ?

 • Bir PayPal Nakit karta sahip olabilmek için en az 15 yaş, ve bir kredi veya banka kartı tanımlaması yapabilmek için ise, en az 18 yaş ve üstü olmanız güvenlik açısından zorunlu.

PayPal Nakit Kart satış noktaları

PayPal'a Kredi Kartı yada Banka Kartı tanımlaması hakkında;

PayPal Nakit Kart'ımı nasıl aktifleştirebilirim ?

PayPal Nakit Kart ödemeleri(kart kullanım ücretleri ve para yükleme) hakkında;

PayPal bakiyesi ve PayPal Nakit Kart bakiyesi hakkında;

 • PayPal bakiyesini PayPal Nakit Kart bakiyesine dönüştürebilirsiniz.
 • PayPal Nakit Kart bakiyenizi, PayPal hesabınızdaki bakiyenize aktaramazsınız.

PayPal bakiyesinden PayPal nakit kartınıza bakiye aktarmak için paypal.com/nakit adresine girin. Resimdeki adımı izleyin.

Yeni PayPal Nakit Kart deneyimini keşfedin;

 • Sen neredeysen PayPal Nakit Kart'ın yanında.
 • Kullanıcıların önerileriyle PayPal Nakit Kart deneyimi geliştirildi.

  Artık PayPal Nakit Kart hesabına cep telefonundan kolayca ulaşabilir, web sitesinde yapılabilen tüm işlemleri cepten de yapabilir ve yenilenen online hizmetlerden faydalanabilirsin.

  Unutma, kartını internette ve sokakta, MasterCard’ın kabul edildiği dünyanın her yerinde kullanabilirsin. 

Daha fazla bilgi için;


İlgili kelimeler;
paypal nakit kart mastercard
İlgili kategori;
İnternet
Makaleyi paylaşın; Google+FacebookTwitterTumblrPinterestLinkedIn

Benzer makaleler mi eklemeliyim ? Bana LinkedIn ve Github adreslerimden üzerinden ulaşabilirsiniz.